Hakkımda

Diyetisyen Deniz HAZAR TÜRK

Yaşam biçimi haline getirebileceğiz, sürdürülebilir, kendinizi mutlu hissedeceğiniz size özel diyet programını hazırlamak üzere çalışıyorum.

Şok diyetler ile hızlı giden kiloların hızla geri geldiğini, kaybedilen kilolarını koruyabilen bireylerin toplumun sadece %5 olduğunu sadece biz değil bilimsel araştırmalar söylüyor.

Amacım sizi bu kısır döngüden kurtararak; sizi sağlıklı yaşam hakkında bilgilendirmek, besinlere bakış açınızı değiştirmek ve sürdürülebilir beslenme alışkanlıkları kazandırmak.

Beslenme programlarımızı farklı kılan, size özel hazırlanan beslenme programının yaşam biçiminiz ile uyumlu ve sürdürülebilir olması. Bu program kapsamında, yeme ile ilişkinizin farkına vardırarak, beslenmeye bakış açınızı değiştirmenize yardımcı oluyoruz. Kısaca, beslenme alışkanlıklarınızı iyileştirmek üzere danışmanlık hizmeti sunuyorum.

Diyetisyen Deniz Hazar Türk Kimdir?

İnsanların daha sağlıklı ve mutlu olduğu bir dünya hayali ile 2017’de ikinci mesleğim olan Beslenme ve Diyetisyenlik alanında eğitim aldım. 2020 Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunuyum. Eğitimim esnasında stajlarımı İstinye Devlet Hastanesi, Fransız Lape Hastanesi ve Türkan Saylan Tıp Merkezinde tamamladım. Stajlarımda obezite, diyabet, böbrek hastalıkları ve geriatri beslenmesi alanlarında tecrübe kazandım. “Menopoz Döneminde Beslenmenin Önemi” konulu tez çalışmam ile mezun oldum.

Bugün Fonksiyonel Tıp bakış açısı ile kilo kontrolü, sporcu beslenmesi, diyabet, çocuk ve ergenlik çağında beslenme, hamilelik ve emzirme döneminde beslenme, menopoz döneminde beslenme alanlarında beslenme danışmanlığı hizmeti veriyorum.

Kurumsal firmalara özel Diyetisyen hizmeti, sağlıklı Beslenme alanında çeşitli eğitim ve workshoplar düzenliyorum.

“Sağlıklı sürdürülebilir beslenme”

Diyet programlarında nasıl bir süreç izlediğimizi merak ediyorsanız, danışan yorumlarını incelemenizi öneririm.

keyboard_arrow_up