Başarı Hikayeleri

Esra ve Tuğrul Aytaç

Deniz benim bildiğim tanıdığım diyetisyenlerden çok farklı. Bir kere danışanının sevdiklerini ve sevmediklerini göz önünde bulundurarak haftalık programları özenle hazırlaması beni çok etkilemisti. Hatta paylastığı tariflerle yeni tatlarla tanıştım sayesinde. Diyeti monotonluktan çıkaran, her danışanına özel olan farklı yaklaşımlarla kilo verdiren çok yetenekli bir diyetisyen Deniz. Burger, pizza harici baska birşey yemeyen eşimi bile yola getirdi 🙂 Bizi sağlıklı beslenmeyle tanıştırdığı için kendisine ne kadar teşekkür etsek az ♥️ Çoook seviyoruz cok!🥰

Hakan Sümerkan

Deniz Hanım’la çalıştığım 4 ay sonunda yağ oranım %13.2’den %3,6’ya düştü. Bu süreç içerisinde kendimi hiçbir zaman aç veya yorgun hissetmedim. Aksine doygun, enerjik ve dinçtim. Her şeyden önemlisi daha sağlıklı hissediyorum. Deniz Hanım işinin uzmanı bir diyetisyen ve kişiye özel çözümler sunuyor. İletişimi son derece güçlü ve danışanını rahat ve güvende hissettiriyor. Diyetini değiştirerek daha sağlıklı, fit ve güzel görünmek isteyen herkese Deniz Hanım’ı gönülden tavsiye ederim.

Simge S.

Pandemi döneminde aldığım fazla kiloları Deniz’in kişiye özel sunduğu çözümler ve düzenli takibi ile kolayca verdim. Kesinlikle konusunda uzman ve güvenilir bir diyetisyen

Seray Y.

“Hayatım boyunca diyet spor sağlıklı beslenme üçlüsü arasında kaldım. Deniz Hanım ile tanıştıktan sonra ise aslında bu üçlünün arasında ne çok şeyi yanlış yaptığımı gördüm.
Kendisi ile çalışmaya başladıktan sonra 20 kilo verdim ☺️ Motive edici enerjisi ve güzel listeleri ile iyi ki Deniz Hanım ile çalışmaya başlamışım dedim❤️ Sağlıklı yaşama geçmek ve bunu
hayatınızın bir parçası yapmak için tereddüt etmeden kendisi ile çalışmaya başlayabilirsiniz😍”

Yeşim Akkaya

“İstediğim kiloya 1 ayda ulaştım ve devamında bunu korumaya devam ettim. Normal diyetlere nazaran Deniz hanım’ın yemek yeme alışkanlıklarımı değiştirip bunu günlük hayatıma sokması bana çok iyi geldi.
Alacağınız danışmanlık hayatınız boyunca size faydası olacak bilgi ve önerilerle dolu olacak.”

S.Şanlı

“Deniz hanima gelmeden sekeri ve gluteni biraktim, bana bu ikisi olmadan da keyifle ve saglikla beslenmeyi ogrettigi icin sonsuz tesekkurler. Toplamda 13kilo hafifledim, ac degilim, mutsuz degilim.
“Zaten diyet yapmayi biliyorum” derdim. Neler ogrendim, neler kattiniz bana. Keyifle surdurdugumuz bu yolculukta bana harika bir rehber oldunuz.”

İlknur Karakoç

“Her başlangıcın bir kararı ve o kararı destekleyen doğru insanı vardır. Sevgili Deniz’den destek almak, kilo verme süreci bir yana, hayatımın düzene girmesi açısından da verdiğim en doğru kararlardan biri oldu. Sağlıklı ve sürdürülebilir beslenmenin ne demek olduğunu öğrenirken, , sporla barışıp kendimle her gün yeni bir ben ile başlayacak yeni bir yolculuğa çıktım.
Vücudumun tüm ihtiyaçlarını belirlediğimiz, ihtiyacı olmayanlarını da adım adım hayatımızdan çıkardığımız uzun soluklu bir ‘iyileşme’ sürecine girdim. Bundan sonra da daha sağlıklı ve bilinçli beslenme ile yola devam. İyi ki tanıştık, iyi ki bir araya geldik!”

Gözde Şimbil

“Deniz‘le 3 aylık bir online yolculuk sonucunda 10 kilo verdim. Kendisi bir diyetisyenden çok sizi sadece diyet konusunda değil manevi açıdan da destekleyip motivasyon veren harika bir arkadaş. Her soruma en detaylı şekilde hemen cevap verip diyette tıkandığım zamanlarda esnek yaklaşımıyla beni bu süreçte hep rahatlatmıştı.
Cnım Denizciğim ne zaman ihtiyacım olsa senin bir mesaj uzağımda olduğunu bilmek benim için çok önemli. Her şey için çok teşekkürler!”

Gizem Gürsoy

14 kilo verdim deniz hocamla. Kendisen aşık sayılabilirim. Çok iyi bir motive ve desteği mevcut. Bir çok diyetisyenden destek aldım ve hiçbirinden bu şekilde geri dönüş almamıştım. Çok şanslıyım iyi ki de tanıştık.
Deniz hocam olmazsa ben olmazdımm ❤️❤️🙏🧿

Ömer Sarsar

Deniz sayesinde hayatimda ilk defa diyet yaptim ve 3 ayda 9 kilo vermeyi basardim. Motivasyonel kişiligi, sizi hic bir zaman pes ettirmemesi, doğru zamanda size gerekli ürünleri vererek diyetten usandırmasi ve
tabiki güler yüzlülüğüyle her zaman mükemmel bir diyetisyen kendisi 🙂

Nil Kısacıkoğlu

“Bağırsak geçirkenliği olan biriyim. Bunun yanında laktoz intoleransı ve çölyağa yakın gluten intoleransı olan da biriyim. Histaminim yüksek. Pankreas enzimlerim de az çalışıyor ve daha nice başka etkili detay…
Deniz Hanım’la doktor kontrolüyle de ilerleyen sıkı bir diyet uygulamamız gerekti ve bunu yaparken de aynı zamanda yağ oranıma dikkat etmeliydik çünkü 18-25 arası olması gereken yağ oranım yüzde 12’ydi.
Aynı zamanda pek tabii hem kendi sağlığım hem de spor sektöründe olduğum için protein alımımın desteklenmesi ve kas kütlemin de kontrol altında tutulması gerekiyordu ama ben eriyip gidiyordum olmam gereken kilomun
da çok altındaydım. Biraz da bilinçsizce vegan gibi beslendiğim ortaya çıkınca Deniz Hanım için zor sayılabilecek vakalardan biri olacaktım, en azından ben öyle düşünüyordum. Lakin kendisi o kadar pozitif, beni de
sakinleştirecek kadar dingin ve huzur veren bir yapıya sahip ki, zor olan gözüme birden kolay görünmeye başladı. Şayet beslenme çok önemli bir alan. Korkutucu olan, eksik kalan ve zor da bir alan benim için.
Kendisi tüm bunları aşmama yardımcı oldu. 7/24 telefonun diğer ucundaydı. Her daim desteğe hazırdı. Kendisiyle hem iyileştim hem de bilgilendim, kendisinden hayat boyu kullanacağım şahane şeyler öğrendim.
Bundan sonrası için de kendisiyleyim. Kendisine güvenimin sonsuz.”

Aslı Sarsar

“3 ay kadar kisa bir zamanda hem ac kalmadan, hem hizlica fazla kilolari attik. Diyetisyenimin guleryuzu, gun gun takip etmesi de tam motivasyon sagladi.
Saglikli ve lezzetli tarifler de olmasa olmazdi ! 💕 tesekkurler Deniz 🙏🏻🌟”

keyboard_arrow_up