Programlar

Eliminasyon Diyeti

Eliminasyon diyetleri gıda intoleranslarını, hassasiyetlerini ve alerjilerini belirlemede altın standarttır. Fonksiyonel Tıp bakış açısı ile otoimmun ve kronik inflamatuar hastalıklar gibi ciddi bir rahatsızlıkların tedavisinde kullanılan özel bir diyet programıdır.

Program Detayı

Vegan/Vejetaryen Beslenme

Vegan veya vejeteryan besleniyorsanız ya da deneyimlemek istiyorsanız, kendi sağlığınız ve dünyamızın sürdürülebilirliği adına doğru bir yoldasınız.

Program Detayı

Emzirme Dönemi Beslenme

Bu programda emzirme dönemini hem bebek hem de anne için en keyifli ve kaliteli şekilde sürdürmeyi hedefliyoruz. Sütünüzün kalitesini artırarak, fazla kilolarınızı vermenize yardımcı olmak için buradayız.

Program Detayı

Gebelik dönemi Beslenme

Gebelik döneminde de bebeğiniz için almanız gereken sağlıklı kilolar olacak, biz de size bu yolda eşlik ederek sağlıklı kilo almanıza yardımcı oluyoruz.

Program Detayı

Çocuk ve Ergen Beslenmesi

Çocuklarınıza bırakacağınız en değerli miras sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleridir. Onlar için beslenme alışkanlıklarında ilk rol model sizler sonrasında da severek danışacağı bir Diyetisyen.

Program Detayı

Diyabette Beslenme

Diyabet hastalarının sayısı maalesef her geçen gün katlanarak artmakta. Peki ne yapmamız gerekiyor derseniz, yanıt beslenme konusunda bilinçlenmek ve sürdürülebilir beslenme alışkanlıkları kazanmak.

Program Detayı

Insulin Direncinde Beslenme

Bu programı bilgileri ömür boyu kullanabileceğiniz bir beslenme eğitimi olarak düşünün. Program sayesinde kan şekerinizi düzenlemeyi, kontrol etmeyi öğrenerek, uzun vadeli sağlık faydalarından yararlanabilirsiniz.

Program Detayı

Fitness Beslenmesi

Düzenli egzersiz yaptığınız halde bedeninizi beğenmiyorsanız, egzersizin %20 beslenmenin ise %80 etkili olduğunu hatırlatırım.

Program Detayı
keyboard_arrow_up